Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şükrü Başdeğirmen’den İlk Mesaj “Ispartalıların her bir ferdine şükranlarımı sunuyorum”

Isparta mevcut Belediye Başkanı,

Isparta mevcut Belediye Başkanı, Isparta AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen kesin olmayan sonuçlara göre tekrardan kazandı. Şükrü Başdeğirmen kazanmanın ardından bir mesaj yayınladı.

Rabbime bizlere bir 5 yıl daha Isparta’ya hizmet etme imkânı verdiği için hamd ediyorum
Oylarıyla destek ve teveccühleriyle buna vesile olan ve bizleri bir kez daha belediye başkanlığı makamına layık gören aziz Ispartalıların her bir ferdine şükranlarımı sunuyorum.
İradeleri farklı yönde tecelli etse de sandıklara giderek demokrasimizin gücüne güç katan tüm vatandaşlarımızı tebrik ediyorum.
Bu seçimlerde sadece Isparta merkezde oy kullanan hemşerilerimizin desteğini almadık. Aynı zamanda hizmet götürdüğümüz birçok köy, belde ve ilçeden hemşerimizin de duasını aldık. Bizimle sevinip bizimle üzülen tüm kardeşlerime şükranlarımı özellikle ifade ediyorum.
Bu süreçte yanımızda duranların desteğini hiçbir zaman unutmayacağız.
Gönül coğrafyamızın tamamında sokaklara taşan o muhteşem sevgi selini unutmayacağız.
Şahsım nezdinde Isparta’ya yönelik bu büyük sevdanın hakkını en güzel şekilde vermeye çalışacağız. Rabbim bizi milletimize ve dostlarımıza mahcup etmesin.
Hemşehrilerimizin akın akın sandıklara koştuğu bu özel günde çoğunluğunun oyunu alarak Belediye Başkanı sıfatıyla 5 sene daha bu güzel şehre hizmet etme şerefine nail oldum.
Bize duyulan güveni inşallah boşa çıkarmayacağız.
Aşk ile çalışan yorulmaz diyerek Isparta için hizmet üretmeye devam edeceğiz
Hangi siyasi görüşe ve kökene mensup olursa olsun bu şehirde yaşayan herkesi bağrımıza basacağız. Geride bıraktığımız 5 yıl hizmet götürürken kimsenin inancına, oyunun rengine bakmadık. Bölgecilik, particilik hiçbir zaman yapmadık. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın dedik. Yaradılanı sevdik yaradan dan ötürü..
Bugün de aynı inançla yolumuza devam ediyoruz.
Nefreti, kavgayı, husumeti öne çıkaran değil, sevgiyi hoşgörüyü öne çıkaran bir anlayışla hareket edeceğiz. Isparta’nın her bir vatandaşının enerjisine, katkısına, fikrine ihtiyacı var. Isparta’nın her bir ferdinin tıpkı bir duvarın tuğlaları gibi birbirine kenetlenmesine ihtiyacı var. Isparta’nın birliğe ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Bu kenetlenmeyi tesis etmek bizim boynumuzun borcudur. Milletimiz kararını vermiştir. Isparta başkanını seçmiştir. Allahın izniyle Isparta’nın şahlanış dönemi de başlamıştır.
Hayırlı ve uğurlu olsun…