var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TARİHİ PINAR PAZARI TARİHİ ‘’ŞEHİR BULUŞMALARI’NA” EV SAHİPLİĞİ YAPTI

AK Parti Genel Merkez
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı koordinasyonunda düzenlenen ‘Şehir Buluşmaları’ kapsamında Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem KARAASLAN Eğirdir İlçesine gelerek tarihi Pınar Pazarı’nda vatandaşlarla buluştu.
Programa AK Parti İl Başkanı ve İl Genel Meclisi Başkanı Serkan KESKİN ,Isparta Milletvekilleri Mehmet Uğur GÖKGÖZ, Osman ZABUN, Merkez İlçe Başkanı Furkan Cem ER, Kadın Kolları Başkanı Sevim KÖSE , Gençlik Kolları Başkanı Talha GÜLER, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, teşkilat mensupları ve partililer katıldı.
Misafirleri ev sahibi konumunda bulunan AK Parti Eğirdir İlçe Başkanı Mevlüt Doğanay ve İlçe Teşkilatı, Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclisi Üyeleri, Partililer, Muhtarlar, gençler, kadınlar ve çok sayıda vatandaş karşıladı.
Coşkulu bir karşılama ile yanan meşaleler eşliğine Pınar Pazarı alanına giren Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve beraberindeki heyet ilk olarak halkı selamladı.
Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Isparta Gençlik Kolları Başkanı Talha Güler; ‘Başkanım öncelikle Isparta’mızın gözbebeği Eğirdir’imize hoş geldiniz. İlgili olduğunuz başkanlıkta Çevre, Şehir ve Kültür birim başkanlığında yapmış olduğunuz faaliyetler aslında doğrudan gençlik kolları özelinde yapılan bir çalışma. Toplumsal meselelerde, toplumsal farkındalık durumlarında harekete geçebilecek toplumların var olması dünyamızda özellikle küresel sorunların öne çıktığı zamanalar da çok önem arz ediyor. Ben gençlik motivasyonunu, gençlikteki o heyecanı böyle bir çalışmaya çevirdiğiniz için, böyle bir çalışmanın altına imza attığınız için teşekkür ediyorum. Cemreler bu ülke için çok büyük faydalı işler yapacağına inanıyorum ki, son 6 Şubat depreminde cemrelerimizin ne kadar faydalı aktif bir şekilde sahalarda olduğunu gördük. Ve bizlerde birer cemre olarak tüm gençlik kolları mensuplarımızla deprem bölgelerinde elimizden gelen tüm çabayı sarf ettik. Umarım böyle durumlar bir daha yaşamayız ülke olarak ama yaşanması durumunda da Ak Gençlik olarak yine elini taşın altına koyan birim olmanın da gururunu yaşıyoruz. Tekrardan geldiğiniz için teşekkür ediyoruz, toplantımızın da hayırlara vesile olmasını diliyorum.’ dedi.