Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“TOKİ’nin Yaptığını Ben Yaptım Diyor”

MHP Isparta Belediye Başkan

MHP Isparta Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Günaydın, Başdeğirmen’e seslendi. Başdeğirmen’i TOKİ üzerinden sıkıştıran Günaydın, “TOKİ’nin yaptığı konutları ben yaptım diye şov yapıyor. Bu millet bilmiyor mu senin yapıp yapmadığını?” diye sordu. Başdeğirmen’i bahanelerin ardına sığınmakla suçlayan Günaydın, “Neymiş, yağmur yağmış, yangın çıkmış, savaş varmış. Arsaları, arazileri satarken cayır cayır sattın, konut yapacağın zaman mı aklına geldi, yağmur, yangın” diye çıkıştı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Isparta Belediye Başkan Adayı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, Mahalle Buluşmaları kapsamında Bağlar Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Dinarlılar Derneği’nin de yoğun katılım gösterdiği programa İl Başkanı Önder Topçu, Merkez İlçe Başkanı Oğuzhan Pesen, Ülkü Ocakları Başkanı Alperen Anıl, MHP SKM Başkanı Barış Gümüş, Bağlar Mahallesi Muhtarı Fatih Korkmaz, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Bağlar Mahallesi’nden AK Parti’li belediye başkanı Şükrü Başdeğirmen’e seslenen Günaydın, “Şimdi, bunlar geçen seçimden önce sizlere söz verdiler. Dediler ki 5 bin konut yapacağız. Bir tane bile konut yapamadılar. Ben bunu söyleyince de TOKİ’nin yaptığı konutların anahtarını verecek oldu. Hani bir tane bile konut yapamamıştık diyor. Kardeşim, anahtarını verip şov yapmaya kalkığın konutları sen mi yaptın? Onları TOKİ yaptı. Bu milleti kandırmanın alemi var mı?” diye tepki gösterdi.
Belediye Başkanı Başdeğirmen’i bahanelerin ardına sığınmakla suçlayan Günaydın, “Diyor ki, pandemi oldu, yağmur yağdı, yangın çıktı, savaş çıktı… Say say bahane bitmez. Isparta’nın arsalarını cayır cayır satarken yangın, yağmur, savaş aklında yoktu da konut yapamayınca mı aklına geldi?” dedi.

to