Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tural, Salı pazarında esnaf ve vatandaşla buluştu

Salı pazarında esnaf ve

Salı pazarında esnaf ve vatandaşla tek tek tokalaşan Başkan Adayı Tural, Isparta’yı ayrıştırmayan, herekse eşit ve adaletli bir belediye yönetimi için Ahmet Tural isminde buluşmaya davet etti.

Seçim ziyaret temposuna ara vermeden devem eden İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, Salı pazarında esnaf ve vatandaşla buluştu. Onlarla tek tek tokalaşan Başkan Adayı Tural, Isparta’yı ayrıştırmayan, herekse eşit ve adaletli bir belediye yönetimi için Ahmet Tural isminde buluşmaya davet etti.   Halkın çok büyük ilgi gösterdiği pazar ziyaretinde vatandaşlar, “Çalışmalarınızı takdir ediyoruz. Projelerinizi izliyoruz.  Sosyal konut sözünüz var. Bunları yapabileceğinize inanıyor ve sizi destekliyoruz” dediler.

Başkan Adayı Tural da Isparta’da 31 Mart itibariyle değişim ve dönüşümün başlayacağını belirterek “Sen şundansın sana hizmet yok diyen ayrıştıran belediyecilik anlayışının son bulup, herkesi kucaklayan, eşit hizmet, adaletli yönetimin olduğu bir belediyecilik için tüm hemşehrilerimi Ahmet Tural isminde birleşmeye davet ediyorum. 31 Martta biz kazandığımızda herkes kazanacak” dedi.