Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tural seçimden sonra ilk mesajını verdi

İyi Parti Belediye Başkan

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, seçimlerin tamamlanmasının ardından Isparta’ya teşekkür etti. Tural “Yılmadan, yorulmadan, yolumuza devam edeceğiz.  Asla kaybettik, demiyoruz, demeyeceğiz. Bizim için başarının ölçüsü sadece seçim kazanmak olamaz. Sandıktan belki birinci çıkamadık ama bu süreçte hemşehrilerimin takdirini kazandık” dedi.

Seçim kampanyası boyunca birlikte mesai harcadığı parti yönetimi, meclis üyesi adayları ve esnaf teşkilatının yöneticileriyle iftarda bir araya gelen İyi Parti Belediye Başkan Adayı Tural, konuşmasında kendisine destek veren vermeyen tüm hemşehrilerine teşekkür etti.

Isparta’yı layık olduğu hizmetlere kavuşturmak için çıktıkları yolun sonunda, 31 Mart Yerel seçimlerini tamamladıklarını kaydeden Tural şunları söyledi; “Artık seçim geride kalmış, demokrasi tecelli etmiş, halkımız tercihini yapmıştır. Elbette ki;  her zaman Ispartamız için daha iyisini yapmak vardır. Biz de bunu yapmanın çabasında olduk. Seçmenin kararına da, sandıktan çıkan sonuca da saygılıyız.  Bu noktada seçilen tüm belediye başkanları, belediye meclis üyeleri ve il genel meclisi üyelerine görevlerinde başarılar diliyorum. İlimizde hiçbir olay yaşanmadan demokrasi şöleni yaşanarak seçimler tamamlanması  da hepimiz için sevindirici olmuştur.

HER SEÇİM YENİ BİR BAŞLANGIÇ

Elbette her seçim aslında yeni başlangıçtır. Bir taraftan, seçimlerde hemşehrilerimizin bize verdiği mesajı çok iyi analiz ederek, eksikliklerimizi tamamlayacak, diğer yandan da  hemşehrilerimizle kurduğumuz gönül bağımızı daha da güçlendirerek onların arasında olmaya, dertleriyle dertlenmeye devam edeceğiz. Yılmadan, yorulmadan,  küsmeden, hız kesmeden yolumuza devam edeceğiz.  Asla kaybettik, her şey bitti demiyoruz, demeyeceğiz. Bizim için başarının ölçüsü sadece seçim kazanmak olamaz. Sandıktan belki birinci çıkamadık ama bu süreçte hemşehrilerimin takdirini kazandık. Çünkü çamur siyaseti, sığ siyasetle hemşehrilerimizi oyalamadık.