Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tural’dan İyi Partiye Ziyaret

Isparta Esnaf ve Sanatkarlar

Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural, beraberinde oda başkanlarıyla birlikte İyi Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.

Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural, beraberinde oda başkanlarıyla birlikte İyi Parti İl Başkanlığı görevine seçilen İbrahim Tekeli’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İyi Parti İl Başkanı İbrahim Tekeli “İlimizde meslek odaları, sivil toplum kuruluşlarıyla Isparta için ne yapılması gerekiyorsa birlikte yapılacak her işte işbirliğine hazırız. Bu noktada bu nazik ziyaretlerinden dolayı Ahmet Başkanımıza ve oda başkanlarımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.  İyi Parti İl Başkanı Tekeli ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileten Birlik Başkanı Tural “Şahsında tüm yönetimine de  başarılar diliyorum. Hayırlı olsun. Ziyarette ilimiz gündemine ilişkin değerlendirmelerde de bulunduk. Misafirperverliği dolayısıyla kendilerine teşekkür eder, yeni görevinde başarılar dilerim. İnşallah ilimize, hep birlikte güzel hizmetler sağlarız” dedi.

Ziyaret iyi dilek temennileriyle son buldu.