Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tural’dan Ramazan Bayramı mesajı

Altıncı Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kooperatifleri Birliği Başkanı Ahmet Tural, Ramazan Bayramı’nın tüm ülkemizde huzur ve mutlulukla geçmesini diledi.

Altıncı Bölge Esnaf ve

Altıncı Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kooperatifleri Birliği Başkanı Ahmet Tural, kutlama mesajı yayımladı. Tural mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem ateşinden kurtuluş olan mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak; milletçe, muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz. 11 Ayın sultanı Ramazan ayını birlik, beraberlik ve huzur içerisinde bitirdik. Bayramlar, sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğimiz için mükemmel bir vesile, eşsiz bir fırsat. Bayramın, bilhassa İslam coğrafyasında, acı içinde, umutsuzluk içinde, gözyaşları içinde yaşamak durumunda olan kardeşlerimizin yaralarına merhem olmasını Allah’tan temenni ediyorum. Herkesin sevdikleriyle görüştüğü, çocukların şeker topladığı, küslerin barıştığı bu bayramın ve tüm bayramların hep bir öncekinden daha güzel, esnaf için hep bir öncekinden daha bereketli ve bol kazançlı geçmesini diliyorum. Bu vesileyle esnaf ve sanatkâr camiamız başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlığa birlik ve beraberlik getirmesini temenni ederim.”