Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Baruş Keçiborlu ilçesini ziyaret ederek seçime dair açıklamalarda bulundu

Vali Baruş, Isparta’nın Keçiborlu

Vali Baruş, Isparta’nın Keçiborlu ilçesini ziyaret ederek burada açıklamalarda bulundu. 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerin huzur ve güven ortamında geçmesi için tüm adayları sükûnete davet etti.

Vali Aydın Baruş çalışma ziyareti kapsamında Keçiborlu ilçesini ziyaret etti. Vali Baruş, ilçede muhtarlar toplantısı düzenledi. İlçede kamu yatırımlarını yerinde inceleyerek, şehit ailesi ve gazi ziyareti gerçekleştirdi, köylerde vatandaşlarla buluştu.

31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerin huzur ve güven ortamında geçmesi için tüm adayları sükûnete davet eden Vali Baruş şu açıklamalarda bulundu; “Seçimlerde aday olacak olan muhtarlarımıza başarılar diliyorum. Aday olmayacak olanlara da hizmetleri için teşekkür ediyoruz. Öncelikle seçim çalışmalarının huzur içerisinde, kardeşçe, dostça, ilişkilerimize zarar vermeyecek şekilde, seçim gününe kadar devam etmesini, seçim gününde de aynı titizliği göstererek aramıza herhangi bir düşmanlık girmemesi için elimizden gelen çabayı sarf etmeliyiz. Neticede birlikte olduğumuz insanlar; komşularımız, arkadaşlarımız, akrabalarımız ve bizimle birlikte aynı mahalleyi paylaşan insanlar, dolayısıyla atalarımızın bin yılı aşkındır kan dökerek, şehitler vererek, gazi olarak vermiş olduğu mücadele sonucunda elde ettiği topraklardaki huzuru bozmamak için elimizden gelen her türlü çabayı sarfetmemiz lazım ki küçücük meseleler aramızda nifak sokmasın, birliğimizi bozmasın.”