var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yalvaç’ta Alperen Özer Mükafatlandırılacak Mı?

Alperen Özer’in Başarısı Adaylıkla

Alperen Özer’in Başarısı Adaylıkla Taçlandırılacak mı?

Ak Parti’de 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkan adaylarını belirleme süreci devam ediyor. Yalvaç Belediye Başkan Aday Adayları arasında 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılan genel seçimlerde parti adına büyük başarı elde eden Alperen Mustafa Özer de yer alıyor.

Ak Parti Genel Merkezi aday belirleme sürecinde; temayül yoklaması, anketler ve geçmiş seçim sonuçlarını bir arada ele alacak komisyon çalışmaları, AK Parti Teşkilat Başkanlığı ve ilgili ilin milletvekilinin görüşlerini de değerlendiriyor. Oluşturulan komisyon partinin tüm belediye başkan adaylarının belirlenerek ilan edilmesi sürecine kadar çalışmalarına devam edecek.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde yüzde 64.5 oy oranı ile Isparta’da en yüksek oy çıkaran 2. ilçe konumunda bulunan Yalvaç’ta İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer yerel seçimlerde belediye başkan adayı olabilmek için istifa etmişti. Aday belirleme sürecinin sonlarına geldiğimiz şu günlerde Ak Parti Genel Merkezinin 14 Mayıs seçimlerini dikkate alması bekleniyor.

ALPEREN ÖZER ADAY OLACAK MI?
Bilindiği üzere Ak Parti’nin 2. sıra adayı Osman Zabun, gerçekleşen seçimlerde çift haneli rakamlarla milletvekilliğini kazanmıştı. Yalvaç İlçe Başkanlığı döneminde oldukça etkili olan Mustafa Alperen Özer’in adaylığı konusunda Zabun’un da destek vereceği öğrenildi.

Instagram adresimizi takip etmek için TIKLAYIN

Facebook adresimizi takip etmek için TIKLAYIN