var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

YENİ SANAYİ SİTESİNDE DETAYLI TEMİZLİK YAPILDI

Isparta Belediyesi bir yandan

Isparta Belediyesi bir yandan mahallelerde genel temizlik çalışmalarını sürdürürken, diğer taraftan da hafta sonu dükkanların kapalı olduğu Yeni Sanayi Sitesinde detaylı temizlik çalışmaları gerçekleştirdi.

Isparta Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü 44 mahallede 200 cadde ve 3.000’e yakın sokakta genel temizlik çalışmalarını rutin olarak sürdürürken, uçkunla mücadele çalışmalarını devam ettiriyor. Bunun yanında yine esnafın olmadığı pazar günleri de rutin olarak sanayi sitelerinde süpürge araçları ve arasözlerle temizlik çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in talimatlarıyla pazar günü sabahın ilk ışıklarıyla birlikte Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bu sefer Yeni Sanayi Sitesinde detaylı temizlik çalışması yaptı. Ekiplerin tüm ana caddelerde, ara sokaklarda ve kaldırımlarda yaptığı detaylı temizlik çalışmaları kapsamında otlar biçildi, yollar süpürge araçları ile temizlendi ve sabunlu su ile yıkandı.

Yeni Sanayi Sitesindeki mermer atıkları, kereste atıkları ve moloz atıkları başta olmak üzere ticarethanelerden çıkan sanayi atıkları tek tek kamyonlara yüklenerek bertaraf edilmek üzere Sanayi Sitesinden kaldırıldı.

Isparta Belediyesinin Yeni Sanayi Sitesinde gerçekleştirmiş olduğu detaylı temizlik çalışmaları önümüzdeki günlerde Gül Küçük Sanayi Sitesinde yapılacak olan çalışmalarla devam edecek.