var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yeni Yılda İlk Sabah Namazı Yoğun Katılımla Gerçekleşti

Isparta Müftülüğü ve ilçe
Isparta Müftülüğü ve ilçe müftülükleri tarafından yeni yılın ilk sabahında camilerde sabah namazı buluşmaları düzenlendi.
“Şehitlerimize rahmet, Filistin’e destek, İsrail’e lanet” temasıyla gerçekleştirilen programlarda Isparta Müftülüğü, Isparta Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Isparta Vefat ve Taziye Duyuruları Sayfası ile Isparta Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen ‘Yılın İlk Günü Gençler Sabah Namazında Buluşuyor’ programına Vali Aydın Baruş, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, İl Müftüsü Vekili Seyit Böğet, İl Yardımcısı Halil Taş ve yoğun bir cemaatin katılımıya gerçekleşti.
1 Ocak 2024 Pazartesi günü Gülistan Camii’nde düzenlenen programa 2014 Yılı Kur’an-ı Kerimi Güzel Okuma Dünya 1’ncisi, aynı zamanda 2022 yılı Ezanı Güzel Okuma Dünya 2’ncisi İmam Hatip Alpcan Çelik ile 2017-2019 Ezanı Güzel Okuma Türkiye 1’ncisi Müezzin Kayyım Mustafa Alphayta katıldı.
Din görevlileri tarafından şehitler için okunan Kur’an-ı Kerim, tesbihat, salatü ümmiye, kaside ve ilahilerle gönüllerin çoştuğu programda Filistin’deki mazlumlar da dualarda unutulmadı.
Programın sonunda cemaate çorba ve çeşitli ikramlar sunuldu.