var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Zabıta Teşkilatının 197. Yılı Kutlanacak

Eğirdir Belediye Başkanı Veli

Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK Türk Zabıta Teşkilatının 197. Yıldönümü münasebetiyle Zabıta Müdürlüğünde bir kutlama programı tertipledi.
Başkan Gök, 1826 yılında başlamış zabıta hizmetleri yerel idarelerde çok ciddi bir misyonu üstlenmiş. Yerel idarelerin gözü, kulağı ve her zaman kamu idaresindeki temsilcisi olmuştur. Sizlerde bu görevi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorsunuz. Vatandaşın en ufak sıkıntısında, en ufak bir çevre kirliliği olsa, kapısı kitli kalsa hep zabıta personeli yetişiyor. Bu hizmeti yıllarca yapmış, emekli olmuş abilerimizde yanımızda. Emekli olan arkadaşlarımıza aileleriyle birlikte sağlıklı huzurlu ömürler diliyoruz. Görev başında olan arkadaşlarımıza da yine aileleriyle birlikte sağlık huzur ve güven içinde bu millete hizmet etmelerini temenni ediyoruz. 197 yıllık bir birikim bu sadece şahısların kendilerindeki birikim değil kurumsal bir hafıza olarak da hizmet kalitesini de yükselterek bu millete hep beraber hizmet etmeye devam edeceğiz.’ İfadelerini kullandı.
Zabıta Müdürü Eşref Çatal; ‘Günümüz dolayısıyla bize katıldığınız ve günümüzü hatırlattığınız için sizlere teşekkür ederiz. Böyle bir ziyaret gerçekten bizlere onur verdi. 12 Zabıta ve 2 şefimizle beraber 7/24 görevimizin başındayız. Elimizden geldiği kadarıyla bütün sorunlara ulaşmaya çalışıyoruz.’ diyerek Eğirdir Belediyesi Zabıta Teşkilatı çalışmaları ile ilgili brifing verdi.
Programa misafir olarak katılan Bem-Birsen Isparta İl Başkanı İlkay Özdoğan, ‘Gönül istiyor ki bu özel günlerin dışında da birlikte olalım. Bizlerinde görev sorumluluğu devam ettiği için bu özel günlerde görüşebiliyoruz. Zabıtalarımızın Belediyelerdeki yükünü çok iyi biliyoruz. Sizlerin işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Nice günleriniz ve haftalarınız olsun inşallah.’ dedi.