Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Eski İYİ Partililer CHP’de Yol Alacak!

Eski İyi Partili Büyükçam

Eski İyi Partili Büyükçam ve Başyiğit CHP’de Yol Alacak!

Bugün saat 14:00’te Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığında toplu bir şekilde üye katılım töreni yapıldı. Katılım töreninin sürpriz isimleri Eski İYİ Partili Hasan Büyükçam ve İYİ Parti Isparta İlçe eski Başkanı Hüseyin Börekçi Oldu!

İyi Parti’de kurucu Merkez İlçe Başkanlığı ve ardından İl Başkanlığı yapan Hasan Büyükçam, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde partisinden Isparta Belediye Başkan Aday Adayı olmuştu. Partisi tarafından aday gösterilmediği için ekibi ile birlikte partiden istifa eden Hasan Büyükçam, bugün kalabalık bir ekip ile birlikte CHP’ye katıldı. CHP’lilerin de yoğun ilgi gösterdiği törende Hasan Büyükçam’a parti rozetini CHP İl Başkanı Vedat Şenol taktı.

“USULSÜZ DURUMLARA ŞAHİTLİK ETTİK”

Büyükçam, sözlerinde şu ifadelere yer verdi, “İYİ Partinin ilk kurucularından biri olarak ifade etmeliyim ki, emek sarf ettiğim partinin artık güven sağlayamadığı, umutları suya düşürdüğü ve usulsüz durumlarına şahitlik ettik. Bu sanılmasın ki tabanda bir durumdur, tavanda bir durumdur bu durum. Bu nedenle CHP’ye geçiş yaptım.” Dedi.