var galleryTemplate = 3;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Isparta’da Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali Açıldı

sparta’da, eski otogarın yerine 86 bin metrekarelik modern bir yaşam alanı olarak hizmet verecek olan Şehirlerarası Otobüs Terminali düzenlenen törenle açıldı.

sparta’da, eski otogarın yerine 86

Isparta’da, eski otogarın yerine 86 bin metrekarelik modern bir yaşam alanı olarak hizmet verecek olan Şehirlerarası Otobüs Terminali düzenlenen törenle açıldı. İstanbul yolu üzerinde Çünür Mahallesi’ne yapılan bu terminal, Isparta’nın ulaşım altyapısına önemli bir katkı sağlayacak.

Açılış törenine Isparta Valisi Aydın Baruş, Isparta AK Parti Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Ali Ertuğrul, AK Parti İl Başkanı Furkan Cem Er, MHP İl Başkanı Ahmet Önder Topçu, ilçe ve belde başkanları, ITSO Başkanı Metin Çelik, Borsa Başkanı Hüdai Şahin, belediye ve il genel meclis üyeleri, Baro Başkanı Ünsal Çankaya, işadamları ve davetliler katıldı.

Bu modern terminal, hem yolcuların konforlu bir şekilde seyahat etmelerini sağlayacak hem de Isparta’nın ulaşım altyapısını güçlendirecek bir tesis olarak hizmet verecek. Yeni otogarın, şehir sakinleri ve ziyaretçiler için önemli bir merkez olması bekleniyor.