var galleryTemplate = 3;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Küçük Kalplere Büyük Mutluluk: SDÜ’nün Sosyal Sorumluluk Projesi

Süleyman Demirel Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri “ÇOCUK EVİNDEKİ ÇOCUKLARLA SANAT ETKİNLİĞİ” sosyal sorumluluk projesi kapsamında sanat etkinliği gerçekleştirip oyunlar oynamak amacıyla çocuklarla buluştu

Süleyman Demirel Üniversitesi İletişim

Süleyman Demirel Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri “ÇOCUK EVİNDEKİ ÇOCUKLARLA SANAT ETKİNLİĞİ” sosyal sorumluluk projesi kapsamında sanat etkinliği gerçekleştirip oyunlar oynamak amacıyla çocuklarla buluştu.

Süleyman Demirel Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri Aile Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü çatısı altında yaşayan çocuklar ile ‘’Sanat Etkinliği’’ sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi. Kurumda yaşayan çocuklarla birlikte güzel vakit geçirmek amacıyla Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri Benay Aygül, Ebru Aşık, Melike Gargı, Nasim Zakiev, Ahmet Oğul Tülüce ve Çiğdem Sevmez kurumdaki çocuklar ile bir araya geldi. Proje kapsamında Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı çocuk evinde yaşayan çocuklarla birlikte etkinlikler gerçekleştirdiler. Etkinlikler Opera Premium Launge’da kahvaltı ederek başladı. Ardından balonlarla oynayarak devam etti, kurumda bulunan çocuklar ile resim çizen öğrenciler hamurlarla çalışmalar yaparak projeyi tamamladılar.

Projede yer alan öğrenciler, “Gerçekleştidiğimiz bu proje ile yanlarında birilerinin olduğunu görmeye en çok ihtiyacı olan çocuklara biz yanınızdayız demeyi amaçladık. Birkaç saat birlikte vakit geçirmiş olsak bile çocukların masumiyetleri ve sıcakkanlılıkları bizi fazlasıyla etkiledi ve onlar giderken duygulandığımızı hissettik” diyerek düşüncelerini ifade ettiler.