Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yeni Uçuş Tarifesi Başlıyor

Bilindiği üzere uçak seferlerinde

Bilindiği üzere uçak seferlerinde düzenlemeye gidilmişti; Isparta ve Burdur heyetinin talepleri doğrultusunda revize edilen uçuş saatleri ve sefer sayıları Kasım ayı itibariyle uygulanmaya başlıyor.

Isparta ve Burdur heyetinin talepleri doğrultusunda revize edilen uçuş saatleri ve sefer sayıları Kasım ayı itibariyle uygulanmaya başlıyor.

Geçtiğimiz haftalarda İstanbul çıkarması yapan Isparta ve Burdur heyetinin uçak seferlerinin artırılması ve saatlerinin yeniden revize edilmesine yönelik taleplerinin ardından uçuş seferleri haftada 5 gün olmak üzere Isparta’dan kalkış 05.00, dönüş ise 23.55 olarak belirlendi. Yeni uçak tarifeleri yarından itibaren uygulanmaya başlıyor. Buna göre; 1 Kasım Çarşamba günü saat 23.55’de İstanbul’dan Isparta’ya, 2 Kasım Perşembe günü saat 05.00’de ise Isparta’dan İstanbul’a uçak seferleri düzenlenmeye başlayacak.

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik, “Yeni tarifeye göre İstanbul’dan ilk uçağımız yarın 23.55’de Isparta’ya hareket edecek. 2 Kasım Perşembe günü ise sabah 05.00’de Isparta-İstanbul seferi gerçekleştirilecek. Isparta, Burdur ve bölge halkının yeni düzenlemeye ilgisi güzel olmuştur. Şuanda yüzde 80’in üzerinde bir doluluk oranı yakalandı. İlk seferlere göre bu oran memnuniyet verici, daha da iyiye gideceğini tahmin ediyorum. Uçuş seferlerimiz yüzde 80 ve üzerinde bir doluluk oranıyla devam ederse sefer sayılarımız haftada 6’ya çıkartılabilir, hatta haftanın her günü düzenlenebilir. Bu uçağımızı doldurduğumuz vakit Sabiha Gökçen Havalimanına ikinci uçağımızı isteme şansımız da olacaktır. Bu nedenle sadece Isparta değil bölge halkımızdan da uçuşlarını Süleyman Demirel Havalimanından yapmalarını rica ediyoruz. Bölgemizin kalkınması ve havayolu ulaşımının daha aktif hale gelmesi açısından önemli bir husus. Yeni uçuş tarifesinin belirlenmesinde ve uygulanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.